نسخه آزمایشی
۲۹ بازدید

دانشجویان گرامی جهت شرکت در آزمون پایان ترم دروسی که آزمون متمرکز دارند به موارد ذیل توجه فرمایید. (خصوصاً دانشجویان ترم اول )
-برای شرکت در آزمون به آدرس های الکترونیکی examuast.ir و exam-uast.ir مراجعه نمایند.
– در مانور اجباری آزمون از ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تا پایان روز سه شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ جهت تایید اطلاعات فردی و دروس آزمون متمرکز شرکت نمایند.

۱- مراجعه به آدرسهای الکترونیکی examuast.ir و exam-uast.ir برای ورود به سامانه آزمون برخط، در زمان مانور اجباری و برگزاری آزمون.
توجه: آدرس های الکترونیکی مذکور صرفا جهت شرکت دانشجویان در آزمون متمرکز برخط می باشد.
۲ -بررسی و تایید مشخصات فردی و عناوین دروس آزمون متمرکز در سامانه آزمون (احراز هویت).
توجه ۱:در بازه زمانی مانور اجباری لازم است دانشجویان پس از ورود به سامانه آزمون، با استفاده از نام کاربری ( کد ملی مندرج در سامانه هم آوا)، وارد سامانه آزمون شده و نسبت به تایید اطلاعات فوق الذکر اقدام نمایند.
توجه ۲ : در صورت مغایرت در مشخصات فردی و عناوین دروس آزمون متمرکز، دانشجویان می بایست مراتب را از طریق مرکز پیگیری نمایند.
۳ -ثبت شماره تلفن همراه فعال و در دسترس در سامانه آزمون.
۴ -ایجاد رمز عبور توسط دانشجو در سامانه آزمون.
توجه۱ :پس از تایید مشخصات، رمز عبور توسط شخص دانشجو در سامانه آزمون ایجاد می شود.
توجه۲ :رمز عبور ایجاد شده توسط دانشجو برای تمامی آزمون های متمرکز یکسان است. لذا دانشجو ملزم به حفظ و نگهداری از رمز عبور تا پایان آزمون های متمرکز است و مسئولیت ارائه رمز عبور به افراد دیگر مستقیمأ بر عهده دانشجو خواهد بود.

توجه۳ :دانشجو در صورت فراموشی کلمه عبور، می بایست جهت تعریف رمز جدید، پس از ورود سامانه و وارد نمودن کد ملی، بر روی دکمه “بازیابی کلمه عبور ” کلیک نماید. پس از درج شماره دانشجویی و کلیک بر روی دکمه “دریافت کد “، کد فعال فعالسازی به شماره همراه ثبت شده در سامانه برای دانشجو ارسال خواهد شد، در نهایت دانشجویان با ورود کد فعالسازی و رمز عبور جدید در سامانه می توانند نسبت به ایجاد رمز عبور جدید اقدام نمایند. در غیر اینصورت چنانچه دانشجویان موفق به بازیابی کلمه عبور نشوند میبایست با مرکز آموزشی مربوط تماس حاصل نمایند.
۵ -لازم است دانشجویان در بازه زمانی” شروع تا پایان برگزاری مانوراجباری ” نسبت به تایید مشخصات فردی و دروس مشمول آزمون متمرکز خود و همچنین ایجاد رمز عبور سامانه و پاسخگویی به سوالات نظرسنجی اقدام نمایند.
توجه۱ :شرکت در نظرسنجی الزامی می باشد.
توجه۲ :در صورت عدم تایید اطلاعات فوق، بدیهی است امکان شرکت در آزمون میسر نخواهد بود.
۶ -دانشجویان می توانند از رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند که امکان ورود به سامانه را داشته باشد استفاده کنند.
توجه: جهت جلوگیری از بروز مشکل، بهتر است از مرورگرهای به روز شده کروم یا فایرفاکس استفاده شود.
۷ -دانشجو نمی تواند به طور همزمان بیش از یکبار با رایانه یا مرورگرهای مختلف وارد سامانه شود.
۸ -مسئولیت تدارک رایانه و اتصال به اینترنت در روز و ساعت برگزاری مانور و آزمون برعهده شخص دانشجو خواهد بود.
۹ -دانشجویان لازم است مطابق برنامه امتحانی خود، ۱۵ دقیقه قبل از ساعت مقرر از طریق آدرس الکترونیکی مذکور و با استفاده از نام کاربری(کدملی) و رمز عبور وارد سامانه آزمون شوند و نسبت به رفع مشکلات احتمالی از قبیل : عدم امکان ورود به سامانه آزمون، قطعی اینترنت و سایر موارد اقدام نمایند و راس ساعت مقرر، سوالات امتحانی خود را در مدت زمان تعیین شده پاسخ دهند.

ارسال دیدگاه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

بالا