نسخه آزمایشی
۵۶ بازدید

دکتر بیژن خشنود رئیس مرکز علمی کابردی جهاددانشگاهی بندرعباس طی پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر و روز دانشجو را به همه دانشجویان تبریک گفت.

دکتر خشنود در متن کامل این پیام آورده است؛

دانشجو، واژه ای مقدس و مظهر اقتدار و بالندگی یک ملت سرافراز است. دانشجو، اقیانوسی موج خیز از عطش دانش و تشنگی معرفت است که همیشه با نشاط و افتخار به امید فردایی روشن می جوشد و می خروشد.

شانزدهم آذر یادآور به خاک و خون کشیدن دانشجویانی است، که با شهادت خود به جهانیان فهماندند ایرانیان از هر قشری در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان همچون سروی استواری ایستاده اند و همواره مکتب عاشورایی را سرلوحه راه آزادگی و استقلال خود قرار می دهد.

خوشبختانه دانشجویان امروز ما نیز به عنوان گروه مرجع اجتماعی و آینده سازان میهن اسلامی از ظرفیت های بی پایانی برای استمرار پیروزمندانه این حرکت برخوردارند و به تعبیر مقام معظم رهبری یکی از اقشار فاخر و با ارزشی هستند که مظهر شهامت و سرعت عملِ ملت ایران محسوب می شوند.

اینجانب ضمن پاس داشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با استکبار در روز ۱۶ آذر ۱۳۳۲ این روز مقدس و جایگاه وارسته دانایی را به محضر دانشجویان عزیز تبریک عرض نموده و امیدوارم دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی‌ها و استعدادهای خود و همچنین با استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه همراه با اساتید، مدیران و کارکنان، به فعالیت‌های علمی پرداخته و حضور حقیقی و تاثیرگذار خود را در عرصه‌های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات رسانده، و با درک و شناختی دقیق از این جایگاه خطیر و با تکیه بر همت شایسته و والای خود، زمینه ساز توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور ایران اسلامی باشند.

در پایان از تمامی کارکنان و اساتید ارجمند، پر تلاش و متعهد دانشگاه انتظار می رود که همچون گذشته بستر مناسبی را برای ارائه‌ی خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان گرامی فراهم آورند.

ارسال دیدگاه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

بالا